Jaotusveoteenus hõlmab endast suure veose tükeldamist ning laialivedu ( jaotusvedu) erinevatele klientideni. Jaotusveoteenus koosneb saadetise transpordist jaotuspunkti, veoringide koostamisest ning kauba laialiveost. Omame pikaajalist kogemust erinevatel jaotusvedudel ning teeme koostööd Eesti tootmisettevõtetega ning erinevate hulgifirmadega.

Jaotusveo puhul oleme alati valmis jaotusringe alustama varahommikul ning kõik punktid saavad meie poolt läbitud ning tooted kohale viidud.
Oleme transportinud erinevaid toiduaineid, leivatööstuse tooteid, kalatooteid, karastus -ja alkohoolseid jooke. Meie autojuhid on kogenenud jaotusveo kullerid kes tunnevad oma tööd ning on valmis meie uusi ja vanu kliente aitama transpordiga alati. Jaotusvedu pakume vajadusel 7p nädalas , veovahendid on meil isotermilised ning spetsiaalsete agregraatidega , et tagada õige temperatuur kaubaruumis kui selleks on vajadus, saame transportida jahekaupa kui sügavkülmakaupa ja seda kõike üle Eesti. Oleme VET-ameti registris kui toidutranspordi ettevõte.
Oleme kindel ja usaldusväärne partner oma klientidele!!

Transporditeenust pakume lisaks kaubikutele ka tagaluuk sõidukitega ning isotermiliste kaubikutega millel on peal jahutusagregraadid.

Oleme Veterinaar-ja Toiduametis arvel kui toiduveoettevõte ja saame transportida toiduaineid.