Pakiveoteenus on kaubavedu kus pakume sama päeva jaotuskorjet ning saadetised jõuavad sihtkohta järgmisel päeval ehk siis pakid korjame kokku tellimuse esitamise päeval ning toimetame sihtkohta järgmisel päeval

Pakke transpordime üle Eesti ning vajadusel ka väljapoole Maarjamaad. Tänu headele partneritele suudame tagada kvaliteetse teenuse ning soodsa hinna.
Saadetisi korjame peale samuti üle Eesti, et pakk saaks kindlasti meie poolt peale korjatud ja sihtpunkti toimetatud soovitame tellimuse teha üks päev varem, tellimusi võtame vastu E-R 8:00-16:00. Veoxpress kullerid toimetavad teie pakid uksest-ukseni, lihtsalt vormistage tellimus meie kodulehel, tasuge internetipangas ning kuller saabub mõne tunni jooksul. Meie teenus on mõeldud lepingulistele äriklientidele ja samuti eraklientidele. Kui sul on kiireloomuline saadetis mis vajab käsitlemist koheselt siis pakume selliste probleemide lahendamiseks kiirkulleriteenust ja vajadusel toimetame Tallinna piires teie saadetise sihtpunkti TUNNIGA!!

Transporditeenust pakume lisaks kaubikutele ka tagaluuk sõidukitega ning isotermiliste kaubikutega millel on peal jahutusagregraadid.

Oleme Veterinaar-ja Toiduametis arvel kui toiduveoettevõte ja saame transportida toiduaineid.

Standardteenuse (k.a pakiveoteenus) tellimusi võtame vastu tööpäevadel 8:00-16:00

Veoxpress korrusetasud

Korrusetasu 0.49€ korrus, kuni 30kg rakendub kui hoones puudub lift ja saadetis läheb esimeselt korruselt kõrgemale.
Korrusetasu 0.99€ korrus , 30-50kg  rakendub kui hoones puudub lift ja saadetis läheb esimeselt korruselt kõrgemale.
Korrusetasu 1.49€ korrus, 50-100kg,  rakendub kui hoones puudub lift ja saadetis läheb esimeselt korruselt kõrgemale.

 

Tallinna lähiümbrus kuhu pakiveoteenust ning kiirkulleriteenust pakume on: Viimsi, Muuga, Maardu, Loo, Lagedi, Jüri, Luige, Kiili, Saku, Jälgimäe, Saue, Laagri, Keila, Harku ja Tabasalu

 

 

Meie pakiveo hinnakiri

TALLINN   LÄHIÜMBRUS
kuni 30kg 4.20€ 6.20€
30-50kg 5.99€ 8.99€
50-100kg 11.99€ 14.99€
Korrusetasu 0.49€ 0.49€

Vaata lisaks:

Kiirkulleri või pakiveo hinnapäringu saatmine

Kiirkulleri teenusest lähemalt

Jaotusveoteenusest lähemalt

pakiveoteenus